Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tini Titánok képregényt...

Klijukioiplkjmnh kérdése:

Tini Titánok képregényt honnan tudnék vásárolni?

Figyelt kérdés
Régebben vettem 2db kötetnyi Tini Titánok képregényt a DC comics nagy képregénygyűjtemény kiadásból, mostanában akartam volna megrendelni azt a pár darab kötetet ami még hiányzott és még anno árulták is, de szomorúan látom, hogy sehol sincs. Valaki esetleg tudja, hogy honnan tudnék esetleg venni? Illetve valaha kapható lesz még itthon? Használtan nem igazán merek vásárolni, mert ki tudja milyen lesz az állapota mire megérkezik.

#vásárlás #képregény #DC Comics #Dc Comics a nagy képregénygyűjtemény #Az új Tini Titánok
2023. júl. 14. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
"Bubibolt"
2023. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Libristo-n szoktam rendelni képregényeket. Az egyik új Tini Titán képregényt vettem ott (Raven, Beast Boy és a Beast Boy loves Raven), de érdemes megnézni, hátha más is van ott. Viszont ezek angolul vannak mind, tudtommal.
2023. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!