Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gothok, melyik költőktől...

Gothok, melyik költőktől szoktatok olvasni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 02:44
 1/4 anonim válasza:
50%
Setőfi Pándor
2023. júl. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Engem is érdekeltek volna erre a kérdésre a válaszok. Ellenben cserébe itt hagyok egy Edgar A. Poe ajánlást, és remélem jön majd valaki aki mindkettőnknek tud még releváns költőket ajánlani. :)
2023. júl. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én egy felnőtt egyed vagyok tehát nem úgy fejezem ki magam / nézek ki mint egy goth kid de azért részese vagyok a dolognak :)


imádom a verseket, magam is költő vagyok. kifejezetten szeretem a klasszikus szerzőket mint amilyen Dante, Shakespeare, Rimbaud, Baudelaire, Villon, Byron, de tényleg mindenféle szerzőt elolvasok és tudok értékelni. ha kicsit kortársabb (vagy legalábbis 20. századi) szerzőt kéne mondanom, akkor Warsan Shire-t, Faludy Györgyöt illetve Németh Zoltánt mondanám (na meg költő lévén pár kolléga műveit is nagyon szeretem ^^). De Oscar Wilde-ot is imádom, sőt talán ő az egyik kedvenc szerzőm. Meg az ókori, kissé huncutabb szerzőket. szeretem a szépet, na

2023. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csáth Géza. Szeretem a morbid írásait.
2023. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!