Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanál olyan gyerekregényt,...

Ajánlanál olyan gyerekregényt, ahol valamelyik szereplő mozgássérült?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 08:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Móra Ferenc: Kincskereső kisködmön? (A kis Bice-Bóca)
2010. okt. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Johanna Spyri - Heidi
2010. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó, de nem regény, viszont szerintem megjelent abban is, utána járok neked megígérem.

A történet tömören annyi, hogy az Alpokban él egy család, apa,lánya fia, az anya belehalt a kisfiú születésébe. Anette a lány nagyon vigyáz a tesójára. Van egy barátjuk (sajna a nevek már nem jutnak ezsembe mert jó 13 éve láttam már ha nem több) szóval ez a barát nagyon jó barát, fiú és hát egyszer játszanak hárman, aztán a kisfiú a Tomi (asszem) leesik a szikláról és lebénul...na innentől izgi a történet, mert Anette nem hajlandó szóba állni a baráttal,őt okolja, meg hát arról szól,hogy küzd a barátságért a fiú( farag pl noé bárkát), neg arról is, hogy Tomi,hogy küzdd azért, hogy újra járhasson:) Nagyon jó:)

Link :


http://www.youtube.com/watch?v=BRpqb_r8cKY

2010. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

és sajna nincs regényben:( pedig nagyon jó:)

Ja és Denis a Tomi:D És Lucien a barát:) ha érdekel youtube oon fent vannak a részek:)

2010. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Peter Marshall: Tombol a hold
2010. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, az nem gyerekregény
2010. okt. 14. 14:29
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó, bocs, nem tudtam mit értesz gyerekregény alatt. Én pl. 15 évesen olvastam.
2010. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gyerekregény, max 14 éves korig
2010. okt. 14. 19:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Találtam neked néhány ilyen könyvet:


Eric-Emmanuel Schmidt Oszkár és Rózsa Mami: egy gyógyíthatatlan leukémiás kisfiúról szól.Nagyon megható történet. A vége nem vidám.


Edmondo De Amicis: Szív Egy olasz kisfiú szívhez szóló

naplófeljegyzései.


Frances Hodgson Burnett: A titkos kert: Egy szüleit elvesztő kislány és egy betege kisfiú találkozása és barátsága.

2010. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A titkor kert tényleg nagyon jó! Érdemes elolvasni:) Én csak filmen láttam pár éve, de sírtam nagyon:( Van folytatása is, a visszatérés a titkos kertbe, ott már nincs ilyen fiú.
2010. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!