Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet szeretnék írni. Mi a...

Könyvet szeretnék írni. Mi a véleményetek erről a témáról?

Figyelt kérdés
Egy lányról szól, aki beleszeret egy férfibe, lefeküdnek majd rájön, hogy a férfinek van barátnője. Fél év múlva szakít a barátnőjével, majd újra felveszi a kapcsolatot a lánnyal. A lány megbocsájt neki, de ki akarja deríteni ha megbízható, ezért csinál fake Facebook profilt (lány), akiről bejelöli a férfit, majd rájön, hogy több más lánnyal kavar egyszerre. Bosszút áll és a fake profil segítségével(ráír a többi lányra) elrontja a kibontakozó szerelmet a férfi és a többi lány között úgy , hogy bizonyítékok segítségével minden csúnya dolgot elmond nekik a férfiról

2023. júl. 27. 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy az író nem tud felülemelkedni saját sértettségén... Ahelyett, hogy normális kapcsolatot alakítana ki, a személyes bosszúvágya vezérli, elveszítve ezzel egy boldog élet lehetőségét...
2023. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Háát.. Elég klisék, de ha jól van megírva, én még el is olvasnám. :)
2023. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne bantsatok mar.Lehethogy egy kamaszlány aki így akarja kiírni az érzelmeit .

(Én a mai napig kiírom magamból,pedig ,32 eves vagyok.van amikor csak két három oldalat írok,van amikor elkap közben az ihlet és krealok egy fasza kis történetet)

Kérdező írd nyugodtan,legfeljebb lesz aki nem olvassa el.

2023. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
#13 akkor ne könyvet írjon, hanem naplót. Senkit nem erdekel az ahogy egy csaj facebookozik.
2023. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

Lehethogy ha feltölti a wattpadra(vagy bárhová) lesz aki elolvassa

Kérdező,merítés ötletet a 14-es válaszolotol.ird meg a könyvedrt,de napló formájában.mintha naplót írnál

2023. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez a megcsalt lány bosszút áll a csalfa srácon koncepció már a 90-es évek romkom filmjeinek sem állt jól. Szerintem ez egyszerűen nem jó sztori.
2023. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Klisés a téma vagy sem, nem számít. Az a lényeg, hogy szórakoztató legyen, lekösse a potenciális olvasókat. Pár ütős karakterrel meg lendületes meséléssel simán el lehet adni egy több ezerszer megírt kliséhalmazt is. Szóval nyugodtan írd meg. Ha másra nem, gyakorlásnak tökéletes lesz.
2023. júl. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is klisés, de ha jól írja meg valaki, akkor jó is lehet. Sokszor nem a sztorin múlik, hanem inkább a stíluson, hogy mennyi "újat" tud belevinni a szerző, esetleg egy jó csavaron, ami megkülönbözteti a többi tucatkönyvtől.
2023. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Szerintem jò ötlet

Èn (mint tini)

Szivesen olvanèk ilyet!:)

2023. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
38%

Ez elég gagyin hangzik.

Hol vannak a gyíkemberek? Az űrmajmok? A lebegő óriás fejek?

Pffej

2023. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!