Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Harry Potter könyvben...

Melyik Harry Potter könyvben van mikor Ron majdnem leteszi a megszeghetetlen esküt?

Figyelt kérdés
Olvastam itt egy válaszban hogy Ron majdnem letette a megszeghetetlen esküt véletlenül. Ez mikor volt? Mind a hét könyvet olvastam, többször is, de ilyenre nem emlékszem.

2023. aug. 8. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
94%

hatodik könyv

de nem teszi le benne, csak visszaemlékszik a gyerekkorára

2023. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak meséli, hogy az apja olyan dühös volt akkor, mint még soha.

"– Egyszer, még ötéves koromban, Fred és George megpróbált rávenni, hogy tegyek le egy ilyen esküt. Csak egy hajszálon múlott. Már fogtuk egymás kezét Freddel meg minden, amikor apa ránk talált. Iszonyúan kiakadt... – Ron szemében nosztalgikus fény csillant. – Akkor láttam apát először és utoljára olyan dühösnek amilyen anya szokott lenni. Fred azt állítja, a bal feneke azóta is zsibbad attól, amit akkor kapott."

2023. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!