Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lett volna, ha Harry a 17....

Mi lett volna, ha Harry a 17. születésnapja előtt meghal? Főleg Dursleyék szempontjából kérdezem.

Figyelt kérdés

Ugye "Ne feledd Petunia stb stb.", Dumbledore levele. Harrynek 17. születésnapjáig otthonának kell tekintenie a Dursley-házat.

Na már most mi lett volna, ha Harry valami miatt elhalálozik? Teszem azt elgázolja egy busz, nyakát szegi az iskolai kiránduláson, éhen hal, Dudley haverjai agyonverik, akármi? Mi lett volna ezután Dursleyékkel? Megszűnt volna a védelem?



2023. aug. 8. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Ez számomra most egy elgondolkodtató kérdés...

2x olvastam a Harry Potter-t, de annyira már sajnos nem emlékszem.

Szerintem ha egy busz gázolja el abba nem hal bele, mivel valahogy nyilván értesült volna a varázs világ és elvitték volna a Szent Mungóba (úgy emlékszem ez a neve), iskolai kirándulás ugyanez, éhen halás az szerintem nem is játszik mert ha csak egy minimálisan is, de Petúnia szerette, Roxfortos évei alatt pedig ez kizárt, Dudley és bandája esetén meg a végső esetben Harry tudott volna varázsolni.


Ha mindez még Roxfort előtt történt akkor meg ugye történtek Harryvel "furcsa dolgok" és mindig megmentette volna magát.


De tegyük fel mégis meghal Potter... Dumbi úgyis kinyírta volna őket szóval ezen nem kell aggódni :D

A védelem az nyilván megszűnt volna,de Voldemort is megtudta volna, hogy Harry halott aztán szerintem már nem érdekelte volna mi van Dursleyékkel. Vagy egyszerűen csak megöli őket. Az h a Harryben elő lélekdarabbal mi lett volna.... Na az egy jó kérdés...

2023. aug. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Harry számára volt fontos a védelem, nem Dursley-ék számára! Harry halála után egy sima muglicsalád maradtak volna.
2023. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki kereste volna a Dursley családot, ha Harry már nincsen?

Amiatt volt ott a védelem, mert Petunia rokona volt, így ott lett felhúzva.Dursley-ékre a szomszéd pletykamalmon kívül senki nem volt kíváncsi.

Nem tűnt fel, hogy Harry csak amiatt volt látható, mert kint dolgozott sokat a kertben, ezért elpletyizte Petúnia, hogy börtönszökevény lesz, és gond van vele.

De ha nem tette volna meg, nem engedik ki, akkor senki nem tudja, hogy ott lakik. Amikor Vernonhoz jöttek látogatók, bezárták a szekrénybe vagy a szobába később.

2023. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!