Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretitek Leiner Laurát? Ha...

Szeretitek Leiner Laurát? Ha igen, melyik a kedvenc könyvetek tőle?

Figyelt kérdés

2023. aug. 20. 09:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem az összes könyve egy sablonra épül, ami eleg uncsi. De gondolom le leszek pontozva :)
2023. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%

13 évesen szórakoztatott utoljára, azóta bármit kezdtem el tőle olvasni, rettenetesen untatott.

21

2023. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Ő volt az első író, aki megszerettette velem az olvasást. A Szent Johanna Gimi című könyvet kezdtem el tőle olvasni, és 12x olvastam el, nem tudom megunni, annyira jól sikerült számomra.

Nem mertem más könyvet olvasni tőle, mert attól féltem, hogy csalódni fogok benne. De kellemes csalódás érte, az IOV és a Mindig Karácsony című könyveket nemrég fejeztem be, brutál jók lettek azok is!

Jelenleg a Random című könyvet olvasom.

2023. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Limonádénak nem rosszak a könyvei. Nem King regények, az biztos, és sablonosak is. Minden új kötetében tetten lehet érni egy-egy régi szereplőkének a felújított változatát vagy kettőnek az ötvözetét, mindig az adott trendeknek megfelelően. A karakterek megformálása sok helyen sántít, van, hogy teljesen ellentmondásos dolgokat művelnek, mint aminek ki vannak kiáltva. Pl. Kinga a nagy emberbarát, a forradalmár, aki kiáll mindenki jogaiért, de valójában mást sem csinál, mint non stop megszégyenít és fikáz mindenkit, akit “nyominak” titulál.

A Szent Johanna Gimi és az IOV olvasása közben többször is hangosan felröhögtem. Ez bizonyítja, hogy jó humora van.

2023. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
Miért lettem lepontozva #3????
2023. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%

„Nem King regények, az biztos,”


Nálad King a minőséget jelenti? Érdekes...

2023. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. aug. 20. 17:14
 8/20 anonim válasza:
65%

Szia,èn is (mint elèg sokan) az szjg-vel kezdtem el az LL könyvek olvasàsàt. A mostani könyvei Random ès a 40 nyàri nap nekem màr unalmas volt! Most olvasom ujra az szjg-t,ès mèg mindig imàdom!

Règi könyvei szàmomra 5/4,5

Ùj könyvei 5/3

2023. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jó könyvei vannak de majdnem mindegyik ugyan arra épül vagy végződik, de nekem az Iskolák Országos Versenye 1.trilógia tetszett a legjobban.
2023. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Én imádom a könyveit, eddig csak a 40 nyári nap volt olyan hogy komolyan untatott egy picit.. Nyilván nem kell komoly és világot rengető történetekre számítani, de egy kis vicces kikapcsolódásnak tökéletesek szerintem :) Velem Leiner Laura szerettette meg az olvasást
2023. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!