Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A nyíregyházi Libriben nem...

A nyíregyházi Libriben nem árulnak már meleg témájú könyveket?

Figyelt kérdés
Március végén voltam a Libriben, Nyíregyházán, voltak meleg témájú könyvek, vettem is, nem is egyet. Ugye azt lehet tudni, hogy a Libriben fóliázva vannak azok a könyvek, amelyekben megjelenik a homoszexualitás bármilyen formában. Voltam vagy 2 napja a Libriben Nyíregyen, és gondoltam, megnézem a fóliázott könyveket, hogy onnan vegyek könyvet. Na, hát az a baj, hogy nem hogy lefóliázva nem találtam meleg témájú könyvet, hanem sehogy, nem voltak ott azok a könyvek, amik ott voltak eddig (pedig most biztos menne a Heartstopper és a piros, fehér & királykék). Nem árulnak akkor a nyíregyházi Libriben meleg témájú könyveket, vagy csak rosszul néztem szét? :(

2023. aug. 25. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Csak akkor nem árulhatnak ilyen könyveket, ha 500 méteres körzetben van templom vagy oktatási intézmény.

Legutóbbi információim szerint, legalábbis.

2023. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D-Mano ***** válasza:
72%

Csak azokat a könyveket kell fóliázni, amelyek eredetileg gyermek- vagy ifjúsági kategóriába voltak sorolva, és úgy volt bennük lgbtq vagy szexuális tartalom.

Következésképp más kategóriákban biztos találni fogsz ilyen témájú könyveket, és nembefóliázva.

2023. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!