Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találok olyan személyt...

Hol találok olyan személyt (vagy lenne-e itt olyan?), aki vállalná, hogy elolvas egy rajongói fordítást, és megjelöli nekem azokat a részeket, amik nem teljesen érthetőek, vagy kicsit furák?

Figyelt kérdés

38890 szó, 90 oldal (A4, Calibri, 12).


Támáját tekintve monster romance.

Konkrétan: [link]


Morcos kráken férfi + életvidám ember nő. De mindkettőre ráférne egy pszichológus a sok múltbéli trauma miatt.


Szex is van benne, már most szólok, a csápok miatt nem is akármilyen...


A könyv fülszövege:

Catalina csak azért kötött alkut a démonnal, mert nem volt hová mennie. A világ minden adandó alkalommal belerúgott, ezért túlságosan is örül, hogy maga mögött hagyhat mindent, amit eddig ismert. Mi a legrosszabb, ami történhet?

Nem számít arra, hogy elárverezik egy krákennek.

Thane rideg és távolságtartó... de nem kegyetlen. Mivel el vannak szigetelődve, Catalina azon kapja magát, hogy újra és újra a társaságát keresi. De mi lesz amikor végül beleegyezik, hogy betartsa az alku rá eső részét?

Akkor válnak igazán érdekessé a dolgok.

De csak hét évet adott a démonnak az életéből, és amikor az idő letelik, nem lesz más választása, mint hátrahagyni a krákent, aki elrabolta a szívét, és visszatérni abba a világba, amely nem akarja őt.



Tervben van még a többi kapcsolódó könyv is, ha valaki nem szeretné a csápokat, de amúgy érdekelné a dolog.



2023. szept. 2. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen elolvasom, van határidő? Mert mostanában kicsit sok dolgom van, de egyébként gyorsan olvasok.
2023. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A linket elküldtem privátban. :)


Határidő nincs. Főleg mert előbb le szeretném fordítani az eddig kijött 4 (+3) valamennyire összefüggő könyvet, s csak utánna teszem közzé. Az meg nem most lesz.


A lényeg, hogy simán elolvasod, mint egy bármelyik másik könyvet, s ha úgy érzed, hogy valamit nem értesz, vagy nagyon furán van egy mondat megfogalmazva, azt valamilyen formában jelzed. pl:

- A feltöltött dokumentumba beleszerkesztesz egy sárga vagy bármilyen színű kiemeléssel.

- Letöltöd a docx fájlt, abban emeled ki a problémás részeket, s majd ha kész, visszaküldöd nekem.

- Vagy ha inkább valami e-book olvasó alkalmazással olvasnád, biztos van abban valamilyen kiemelés, ami aztán majd kiliztázza a kiemelt részeket, stb. Nekem az is elég, ha van egy felsorolás a problémás részekről.



Csak annyi kérésem lenne, hogy ne oszd tovább, mert szeretném, ha csak akkor kerülne ki a netre, ha teljesen kész.

2023. szept. 3. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, köszi. :)
2023. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen átolvasom.
2023. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!