Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnék egy általam készíte...

Hol tudnék egy általam készített PDF dokumentumot magas minõségben kinyomtatni és könyvszerûen befûzetni?

Figyelt kérdés

Van esetleg valami online lehetōség arra, hogy emailben elküldök egy PDF-et, õk kinyomtatják és könyv formájúra elkészítik, majd postán elküldik?


Vagy ha ilyen nincs, akkor a mûanyag spirálozásnál igényesebb formát hol/hogyan lehetne elérni?



2023. szept. 7. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb irodatechnikával foglalkozó vállalkozás tud keménytáblás kötést (mint a szakdolgozatoknál ami van). Vagy keress meg egy könyvkötőt, vagy valami kisebb környékbeli nyomdát.
2023. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Idáig én is eljutottam, és mindenki akinél kérdeztem, rögtön a szakdolgozatokra asszociált, de nekem konkrétumok kellenének (pl. link, weboldal, stb.).


A szakdolgozat forma szerintem túl drága lenne. Nem valami életbevágóan fontos dolgot szeretnék nyomtatni, csak csupán hobbihoz való információkat annak érdekében, hogy hosszútávon megmaradjanak, jobban nézzen ki, és élvezetebb legyen átlapozni mint egy műanyag spirál füzetet.


Aranybetűs nyomás, biblia papír meg bőr kötés nem feltétlen kell.

2023. szept. 8. 01:13
 3/3 Orbán Csaba Ferenc ***** válasza:
100%

Copyguru holapjának kötészettel foglalkozó oldala képekkel illusztrálja, hogy milyen kötésfajtákat lehet itt kérni.

[link]

2023. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!