Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen íróktól olvastok...

Milyen íróktól olvastok könyveket? Mert itt csak Leiner Laurát, Stephen Kinget látok meg Harry Potteres olvasókat 😂

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság az egész, mert akármilyen íróról kérdezek, vagy könyvről, nem kapok választ, viszont tele van a gyakori Leiner Laurával 😂

Colleen Hoover is feltűnt párszor 😂


26N


2023. szept. 7. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ne izgulj, a külföldi oldalakon is ugyanez a helyzet.
2023. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Neil Gaimant pl. szeretem.

Külföldi oldalakon is pár kommersz író pörög, a Quorán le kellett iratkoznom az irodalom témáról, mert folyton jött a hírlevélben egy rakás kérdés ismeretlen keresztnevekkel, akikről mindig kiderült, hogy valami Harry Potter-szereplő.

2023. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Azért érnek kellemes meglepetések: már nem is tudom, hogy mikor írtam Tolsztojról, erre nem is olyan régen megkeresett valaki a műveivel kapcsolatban.
2023. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akiktől idén olvastam: Szvetlana Alekszijevics, Nabokov, Sylvia Plath, Tolsztoj, Anne Rice, és Mo Xiang Tong Xiu✌️
2023. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most Luca Di Fulvio-t olvasok, de idén volt már Toni Morrison, Dennis Lehane, John Grisham, Victor Hugo, Szolzsenyicin, James Herriot és még sokan mások. (kb idén 40 könyvnél tartok)

Igyekszem úgy olvasni, hogy minél változatosabb legyen, hogy kilépjek a komfortzónámból, mert sok kellemes meglepetés ért már így.

2023. szept. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Scott Lynch-től olvasom jelenleg a Locke Lamora hazugságai című könyvet
2023. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
H. P. Lovecraft-tól Katee Robert-ig van minden.
2023. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sci-fi, horror műfajok a kedvenceim. A kortárs magyar szerzők közül Veres Attila, Moskát Anita, Brandon Hackett (Markovics Botond) az aktuális kedvenceim.
2023. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Kurt Vonnegut

Asimov

2023. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
100%
Mikszáth, Jókai, és néha Nemere István.
2023. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!