Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Rómeó tényleg annyira...

Ha Rómeó tényleg annyira szerette Rózát miért nem fogadta el?

Figyelt kérdés

Arra gondolok itt, hogy... Szerintem ha tényleg őszintén, a személyisége miatt szeretsz valakit nem érdekel, hogy odaadja-e a testét vagy nem.

És tudom, hogy akkoriban amikor a történet játszódik elfogadott volt a szexualitás 14 évesen, de nekem akkor is túl gyors ez a "hirtelen elfelejtette Rózát mikor meglátta Júliát".

Az egy dolog, hogy meghaltak egymásért, de tegyük fel, hogy ha Júlia fogadott volna szüzességet, Rómeó őt szerette volna továbbra is? Vagy helyette is keresett volna egy lányt akit megkaphat?



2023. szept. 25. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Kevesebbet gondolkodva: ez egy fikciós mű. Ha nincs bonyodalom, nincs cselekmény.
2023. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rómeó nem szerette Rózát. Júlia előtt igazán senkit sem szeretett. Az ő oldaláról erre van feltekerve az egész történet: a nőfaló életében először igazán szerelmes lesz, kB az egyetlen lányba akibe nem kéne. Róza az egészben egy mellékes elem, egy töltelék. Ha nem lenne neve, hanem "Rómeó aktuális szeretője"-ként lenne feltüntetve, akkor is ugyan ez lenne a sztori. Júlia meg csinálhatott volna bármit, Rómeó akkor is szerette volna.
2023. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!