Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért ilyen drága másodkézből...

Miért ilyen drága másodkézből a Lázkód James Dashner-től?

Figyelt kérdés
Az Útvesztő könyvek összes többi kötetét megtaláltam már 1000 forintért is, ezt kivéve. A molyon egyet 15-, egyet pedig 20.000 forintért árulnak, van ennek bármi különösebb oka? Érdekesnek találom (és bosszantónak xd), de nem találtam róla semmi infót. Tudom, angolul elérhető áron be lehet szerezni, de pusztán szeretetből szeretném magyarul és angolul is megvenni és elolvasni őket.

2023. szept. 27. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Kifejtésedben a válasz. :)
2023. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel a jelenséggel én is találkoztam már más sorozatnál. Az egyik rész nem kapható már új példányban, a hiányzó rész pedig horror áron fut a használt könyves oldalakon. Még rendszert sem sikerült felfedeznem benne, mert nem törvényszerű, hogy az első, második vagy akárhányadik kötet hiánycikk.
2023. szept. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanezt a könyvet vadászom én is. Bookline-on már dobott fel 30-40 ezerért kettő darabot, ami szerintem egy vicc. Egyébként molyon egyben (az 5 kötetet) árulják. Engem már nagyon zavar, hogy 3 hónap alatt sem találtam meg ezt a könyvet :D
2023. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!