Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan aki írt könyvet?...

Van itt olyan aki írt könyvet? Romantikus könyvet szeretnék írni. Pl kiadóval kapcsolatban, a könyv írással kapcsolatban szeretnék kérni tanácsot, ötleteket, tippeket. Hogy mi hogy működik stb.

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 14:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Pl hogy telefonon milyen "programmal" érdemes megírni.
2023. okt. 22. 14:43
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Telefonon simán legépeled, majd gépen WORD-ben megszerkeszted, hogy ki is nézzen valahogy.
2023. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Telefonon hol? Van gépem de eléggé "Rossz állapotú ", jó lenne Telefonon megcsinálni.
2023. okt. 22. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon bármilyen szövegszerkesztő alkalmas rá, ami után az elmentett félkész fájlt átviszed a gépre és megformázod.


Mellesleg Word-re bármilyen régi gép alkalmas, még egy Pentium 3 Window XP-vel is , net nélkül.

2023. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan régi gép,bár nem 2 éves,kb 8 asszem csak van pl hogy nehezen kapcsol be. Meg lassú kicsit.
2023. okt. 22. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, inkább gépen írd meg. A Word tipikusan nem igényel nagy teljesítményt, még egy lassú géptől sem. Én a szakdolgozatomat egy 10 éves laptopon írtam meg és nem okozott fennakadást a gép állapota (pedig tényleg leharcolt volt).
2023. okt. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Találtam telefonon Play áruházban Word öt,letöltöttem.
2023. okt. 24. 10:00
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

A telefonos írással azon túl, hogy körülményesebb és lassabb az is a baj, hogy tele lesz hibával. Márpedig ha azt látja egy kiadó, hogy olyan anyagot kapott, ami hemzseg a hibáktól, akkor azt nem fogja fogadni.

De egy könyvnél az a legkevésbé érdekes, hogy mivel írod, ennél ezerszer fontosabb dolgok is vannak.

febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!