Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy 13 éves lány olvashat...

Egy 13 éves lány olvashat Stephen Kinget?

Figyelt kérdés
És melyik könyvét lenne érdemes elolvasnia?

2023. okt. 27. 18:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Szokott benne lenni némi erotika, ha ez nem zavarja..


Én még korábban olvastam, csak fiúként.

2023. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Ha a szülei megengedik, igen. Bár korai nagyon, egy 13 éves lány egyszerűen kicsi ezekhez a könyvekhez. Félelmetesek, felkavaróak a témák, és sok dolgot valószínűleg meg sem értene, hiszen King felnőtteknek ír.

Mondanám, hogy lehetne próbálkozni a nem horror műveivel, mint a Sárkány szeme, Remény rabjai, de pont emiatt nem érdemes. Felnőtteknek íródtak. Ezt akkor lehet megérteni, ha elolvasol egy könyvet 13 évesen, aztán 23 évesen is. Nekem volt ilyen könyv, és totál más a két életkorban.

Az Agave kiadónak vannak jó könyvei, pl. Neil Gaimantól. Aztán a Könyvmolyképzőnek is vannak tiniknek szóló könyvei, amik kicsit ijesztőek.

2023. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Erotika? Sok Stephen Kinget olvastam, de valahogy nem az erotika az első ami az eszembe jut. Mondjuk egy Ragyogás, Cujo, Dolores Claibourne, Tortúra, Tűzgyújtó, Mángorló, Kedvencek temetője, Carrie minden csak nem erotikus.

Nem, nem való 13 éves gyereknek. Egyik sem.

2023. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
54%
Egy 13 éves lány még erre az oldalra sem regisztrálhat.
2023. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
58%

#3 akkor szexualitás.


A lényeg hogy meztelenséggel vagy nemi aktussal kapcsolatos dolgok.


Pl. ahogy Donnának folyik le a sperma a lábán.


Felőlrm nevezheted egyébként úgy ahogy akarod.

2023. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

#4 Az persze kizárt, hogy a 13 éves szülője kíváncsi a véleményekre, mert a lányát érdekelné, de ő nem ismeri az író munkásságát?


Esetleg a Gwendy és a varázsdoboz, van benne erőszak, de annyira nem durva. Jó, nem teljesen Stephen King.

2023. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

#6 ezzel arra célzott hogy hogyan olvashatna stephen kinget ha még erre az oldalra sem regisztrálhat.


Egyébként nyilván bármit olvashat, amíg nincs benne lmbtq :D

2023. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

6. Értem persze, hogy mire gondolsz, de ez a vélemény az egyes válaszodban egy abszolút "King szűz"-nek úgy is értelmezhető, hogy erotikával fűszerezett regény.

Persze, az író elég részletesen le tud írni minden helyzetet, de összességében a borzogás, félelem, spiritualitás, dráma, thriller, pszicho szavak előbb eszembe jutnának, mint az erotika. Mondjuk az én 20 szóból álló jellemzési listámon még a "remény" szó is megelőzné.

2023. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, 5-nek válaszoltam.
2023. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
#8 nyilván sok durva dolog van benne,de az azért jelent valamit hogy én gyerekként olvastam tőle könyveket és ezek jutnak róluk először az eszembe.
2023. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!