Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nyomozós könyvek tiniknek?

Nyomozós könyvek tiniknek?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Holly Jackson: Jó kislányok kézi könyve gyilkossághoz: ajánlom a másik két részét is.

Karen M. Mcmanus: Tartsd meg a titkot

Karen M. Mcmanus: Te leszel a következő: ez a Lehull a lepel folytatása, de az első elolvasása nélkül is értettem. Elég volt a tartalom jegyzékét elolvasnom, azt meg online is ellehet a könyvesboltok honlapján. Azért nem olvastam el, mert unalmasnak találtam a Lehull a lepelt. De elolvashatod ha akarod.

2023. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Elírtam, bocsi.

Nem te leszel a következő, hanem Most te következel.

És kimaradt kettő:

Berg Judit: Őrzők, Keresők

Ezek egymás folytatásai.

2023. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Holly Jackson: Jó kislányok kézikönyve gyilkossághoz trilógia

Sarah Shepard: A perfekcionisták, Jó kislányok duológia

2023. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dinnye2 ***** válasza:
100%
Agatha Christie összes könyve zseniális krimi. Én párat olvastam és az összeset nagyon élveztem.
2023. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Böszörményi Gyula Ambrózy báró esetei. A Leányrablás Budapesten az első része. Ne zavarjon meg az,hogy magyar és az 1900as évek elején játszódik. Nagyon jó szinte csak jó vélemények vannak róla és nem ok nélkül
2023. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!