Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A legtöbb nagy könyvesboltban...

A legtöbb nagy könyvesboltban hogy lehet törzsvásárlói kártyát csinálni?

Figyelt kérdés
Elég csak bemenni a boltjukba, megmondani, hogy szeretnék egyet, és pénzköltés nélkül pár perc után ideadják?

2023. nov. 8. 18:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Gondolom online lehet, csak ahhoz előbb csomagot kell rendelni, amihez persze még nem tudom használni a kedvezményeit.
2023. nov. 8. 18:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában bemész a könyves boltba, segítséget kérsz az eladótól, és segíteni fog neked benne.

Én így csináltam az enyémet. Persze közre játszott, hogy vettem egy könyvet ott. Lehet azért segített. Ez a Libriben volt.

2023. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Online is lehet igényelni a Líránál és a Librinél is egyaránt.

De ha nem akarsz úgy, akkor menj be, mondd, hogy elvesztetted, és kapsz újat. Viszont akkor is csináltathatsz, ha veszel majd 1 könyvet.

2023. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az Alexandránál hogy működik? El kell érni az 50 ezret, és csak utána kapok kedvezményeket? Illetve ezeket az online vásárlásoknál is fel tudom használni az alap online 15-20%-os kedvezmény mellett, vagy csak élőben?
2023. nov. 9. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alexandrában nincsen törzsvásárlói kártya, mert állandó 30-70%-os kedvezmények vannak.
2023. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De volt, nem? Mikor szűnt meg?
2023. nov. 9. 22:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már körübelül 1-2 éve vásárlok az Alexandriában a könyvesboltokban, és nekem ezt még akkor mondták, hogy nincsen, mert állandó kedvezményeik vannak. Lehet, még nagyon-nagyon régen volt, de arról nem tudok nyilatkozni.
2023. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Azt azért tudnod kell, mert elég szarfacsarinak tűnsz, hogy hatalmas kedvezményeket ezekkel sem fogsz szakítani.

Egyébként vásárlás nélkül megcsinálják neked, de ne hazudd, hogy elveszett, nem érdemes.

2023. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!