Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok kérlek a Jó kislányok...

Tudnátok kérlek a Jó kislányok kézikönyve gyilkossághoz című regényhez hasonlókat ajánlani?

Figyelt kérdés

#könyv #thriller #krimi #jókislányokkézikönyvegyilkossághoz
nov. 10. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a két folytatását.

Utána, ami nekem nagyon tetszett, bár szerintem inkább a Jó kislányok... hasonlít ehhez, az Karen M. Mcmanus: Tartsd meg a titkot

Tőle még a Most te következel-t ajánlom, ez a Lehull a lepel folytatása, de én az első rész elolvasása nélkül is értettem. Azért nem olvastam a Lehull a lepel-t, mert unalmasnak találtam. Viszont azért a fülszövegét (interneten is fent van) érdemes elolvasni, hogy értsd.

Ezenkívül még hasonló alkotás, ami zseniális Mel Wallis de Vries: Bűnös. Ezenkívül még a másik három könyvét is érdemes olvasni a holland írónőtől, bár azok már nem hasonlítanak a Jó kislányok-ra, de megéri olvasni. Elképesztőek.

nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Agatha Christie könyvei.
nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!