Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen magyar regényeket...

Milyen magyar regényeket ajánlanátok kezdésnek, ami nagy valószínűséggel meg is szerettetné velem az olvasást?

Figyelt kérdés
19/F

nov. 11. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

A két legfeleslegesebb információ a nemed meg a korod...


Milyen témákat szeretsz? Milyen filmeket nézel?

nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
A magyart meg úgy érted, hogy magyar szerő írta, vagy úgy hogy magyarul olvasható?
nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Magyar szerzőre értettem. De jobban belegondolva lehet külföldi szerző is.

Meg annyira ne legyen kortárs.

nov. 11. 16:05
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Még mindig kéne valami téma...


A sci-fi és a szerelmes regény közt ég és föld a különbség.

Vagy egy horror és egy erotikus regény közt is.

nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

SzJG

Tökéletes első könyvnek, mivel viszonylag megszeretteti az olvasás. És amit utána olvasol az nem lesz csalódás ez után, ha meg mégis... Szomorú hogy van a SzJG-nél is rosszabb.

nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Inkább az Egy ropi naplója, mint az SZJG

Igaz, az nem magyar, de legalább színvonalasabb

nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Épp az 5-6-os válaszokat szerettem volna elkerülni...


14 évesen én elkezdtem olvasni a SZJG-t, mert szinte minden csaj azt olvasta. Kb 20 oldal után kiégett az agyam tőle. Az Aliens vs Predator könyveket vagy Lovecraft novelláit viszont szerettem.



Szóval megkérdezem még egyszer: milyen témákat szeretsz? Legalább egy annyit köpj ide, hogy high fantasy vagy valami disztópikus könyv kell...

nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A világról való elmélkedés áll hozzám a legközelebb. A hétköznapokban is. Igazságkeresés, érzelmes, tanulságos történetek. Valami ilyesmi. :)
nov. 11. 20:08
 9/14 A kérdező kommentje:

Például az első könyv amit saját elhatározásból elolvastam, az a füves könyv. Nem egy olvasmányos kötet, de én képes voltam úgy olvasni, mintha az lenne.

Nagyon tetszett. Faltam a sorokat.

Viszont egy két regényébe is bele akartam kezdeni. Azok számomra vagy még túl szárazak és éretlen vagyok hozzájuk, vagy csak szimplán nem tetszenek. Nem tudom..

nov. 11. 20:41
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

5-ös vagyok

Igazság keresésről egy #Pov könyv jutott eszembe. Nem tudom a pontos címét hirtelen. Egy nápolyi rendőrnő írta, igaz történetek voltak.

Vagy egy másik hasonló, szintén #Pov könyv, Telihold volt aznap. Szintén igaz történetet dolgoz fel. Nagyon jók. Bár elsőnek nem vagyok benne biztos hisz ha nem ez a kedvenc műfajod akkor lehet elrettent az olvasástól...

nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!