Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » James Potter és az ősök udvara?

James Potter és az ősök udvara?

Figyelt kérdés

Nem rég fejeztem be a HP könyveket, viszont kicsit hiány érzetem van.

Erről a könyvről nem igen hallottam szinte semmit, és nem tudom érdemes-e elkezdeni, mivel nem J.K írása.



nov. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ki írta?hol hallottál róla?
nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ez egy fanfiction, millió ilyen létezik online.

Ha magyarul szeretnél olvasni:


[link]


[link]


[link]

nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm😅 e 1. Válaszolónak: még a Harry Potter olvasása közben, kerestem rá James Potter nevére de csak több információ érdekében, és ott adta be az elsők között hogy James Potter könyvsorozat. Ezért nem tudtam hogy ez egy fanfiction.
nov. 14. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom wattpaden (??????) hallottam már róla, de lehet máshol. Amúgy, ha nem zavar az angol, akkor AO3-an tényleg vannak fent jó ff-ek. Viszont a fordító viszonylag jól lefordítja.

Wattpaden is van, de... ^^" ott nagyon kevés HP ff-et találtam eddig magyarul, amit érdemes olvasni.

Vagy merengő, de azt egyéb okokból nem szeretem, de ott is olvastam már pár jót.

nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Parselmuth Lion Nurmengard trilógiát javaslom ha hiányérzeted van. Merengőn fenn van
nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!