Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek megjön időben a...

Szerintetek megjön időben a könyvem?

Figyelt kérdés
Már 8 napja hogy megrendeltem a The silver eyes grafikus kiadását, és egyedül annyit halottam a csomagról hogy meg kapták a rendelést, azóta semmi. Szállítási időnek 7-9 napot irtak. Szerintetek megjön még, vagy valamit el rontottam?

nov. 15. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj még két-három napot, hisz késhet is akár. Aztán írj vissza a szolgáltatónak, hogy várod a könyvedet, mi a helyzet vele. Valószínűleg előrébb jutsz majd a válaszával. Akkor szívás az egész, ha előre kifizetted és nem jön meg később sem. De pozitívan kell hozzá állni.
nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Után vetélés, de még annyit sem mondtak hogy össze csomagolt, és mikor múltkor rendeltem akkor maga a szállítás volt 4-5 nap.
nov. 15. 22:43
 3/5 A kérdező kommentje:
'Összecsomagolták
nov. 15. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem még érdemes várni, amit előzőleg írtam azt érdemes tenned. Ha még sem jön meg, és ezt írták is (majd ha újra megkérdezed két nap után) akkor max. bemész a boltba és megveszed, vagy másik áruházba próbálkozol.
nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Libristonál nincs minden raktáron, egy csomó mindent beszállítótól hoznak, megrendelésre. Ez nyilván megdobja a szállítási időt.
nov. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!