Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen egy kötetes, fantasy...

Milyen egy kötetes, fantasy romantikus könyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy mostanában a sorozatok nem nagyon jönnek be, vagyis tetszenek, de a második kötetnél belassulok. Néha az elsőnél is, de van amikor azt végig tudom olvasni ha nagyon tetszik. Régebben olvastam sorozatokat, elolvastam két 6 kötetes szériát is (Jók és Rosszak Iskolája, Végzet Ereklyéi). Ez a kettő sorozat lett a kedvencem is.

Tudnátok ajánlani olyan könyveket, amik ugyanúgy fantasy románc vagy romantikus fantasy, de csak egy kötete van, és nincs is betervezve több?

Young adult vagy adult könyvek jöhetnek, de ne legyen benne erős erotika vagy szex jelenet. És főleg toxikus kapcsolat ne legyen benne.



nov. 22. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Jók és Rosszak iskolája miatt ajánlom az írójától:

- Jók és Rosszak iskolája a Kezdet kezdetén (nem rég jelent meg)

- Szépek és szörnyek ("kiparodizálja" a régi meséket pl. Piroska és a farkas, Jancsi és Juliska)


A kérdéshez pedig (bár nem fantasy, viszont romantikus és nem igaz történet alapján):

- Jennifer E. Smith: Milyen lesz a búcsú után?

- Daniel Handler: Hát ezért szakítottunk

- Ecsédi Orsolya: Juli vagyok, könyvmoly

nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
J. Goldenlane muveit javaslom. Magyar irono, kremek stilussal. Megirt van 10 konyvet, abbol asszem ketto lett 2 reszes.
nov. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Holly Black könyveit én mondjuk egy ültô helyemben olvastam át.
nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!