Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon írok egy történetet,...

Wattpadon írok egy történetet, mely egy gerilla naplójának feljegyzéseiből áll. Aki kedveli a kaland és háborús könyveket az elolvasna egy ilyet?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy mennyire tartjátok izgalmasnak. Előre is köszönöm, ha beleolvastok! :)


[link]



nov. 25. 21:40
 1/2 anonim válasza:
100%

Én kifejezetten kedvelem a latin amerikai ( illetve anti imperialista/harmadik világosista irányzatot követő ) gerilla témát , szóval majd föltétlenül el fogom olvasni az írásodat ha lesz rá időm ...


Egyébként meg ha tegyük fel kedved támadna írni egy mai ( vagy minimum a huszadik század második felében ) lejátszódó könyvecskét ami ugyanerről a témáról szólna , akkor nagyon tudom ajánlani a Los Macheteros nevű puerto rico-i gerilla szervezetet és/vagy a még mindig aktív FARC disszidenseket mint csoportokat akikről írhatnál ...


És ha gondolod akkor küldhetek is neked angol nyelvű forrásanyagot róluk privátban ...


Ja és sok sikert kívánok !

nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, kedves tőled, hogy beleolvastál.

Őszintén szólva nem hallottam még erről a Los Macheteros-ról, ezt a kis irományt is csak a kaland miatt kezdtem el írni, ami megfogalmazódott a fejemben, de így a politikába általában nem szeretem beleásni magam. :)


Köszönöm még egyszer!

nov. 27. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!