Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Caraval trilógiának van...

A Caraval trilógiának van folytatása?

Figyelt kérdés

Elolvastam a Caraval trilógiát (Caraval, Legendary, Finale)

És pinteresten láttam hogy van valami Evangeline, és róla nem tudok semmit, rákerestem hogy caraval 4 és kiadta a Volt egyszer egy összetört szív-et, kérlek ha valaki olvasta, vagy tud róla valamit akkor leírja

Arra vagyok kíváncsi hogy ez valami kiegészítő kötet, és hogy van e még több része és ha igen akkor hogy jönnek egymás után sorrendbe

Előre is köszi a válaszokat!:))



dec. 2. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beírod google-be. Rákattintasz az első találatra.
dec. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a Once upon a broken heart, nem kifejezetten folytatás, de hozzáköthető:)
dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont azért írtam ide ki, mert nem találtam google-ön.
dec. 2. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az hogy a bánatba lehet, hogy én meg igen? Bertam a címet, az első link Libri, a második moly.hu.


Komolyan, az ilyen kamasz lányok a WC-re is telefonnal a kézben jártok, de egy google keresésre nincs ész? Pörgetitek a tiktokot egész nap, de egy sima keresést nem tudtok megcsinálni?????

dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsiráf40 ***** válasza:
100%

Caraval Lenendary Finale

Volt egyszer egy összetört szív, Soha többé balladája és a 3.kötet még nem jelent meg.

dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Zsiráf40, és a többiek akiktől hasznos választ kaptam, köszönöm!:)


4es válaszoló:

1.Életképtelen vagyok.:D

2. A libri oldalán és a moly.hu-n sincs leírva, hogy melyik könyv, a Volt egyszer egy összetört szív, vagy A soha többé balladája az első rész, vagy hogy igazából ez egy trilógia, és a harmadik rész még magyarul ki sem jött.

3.Ez az oldal pedig pont arra van, hogy megkérdezd amit nem tudsz.:))

febr. 1. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a #4-es, de igenis írja a moly, méghozzá számmal a cím után, hogy melyik rész (elég észrevehető mondjuk), és ha rákattintasz, akkor ki is dobja a másodikat.
febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!