Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Menni idő után olvastok újra...

Menni idő után olvastok újra egy könyvet?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után érdemes?

dec. 17. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Amikor kedved támad hozzá.
dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
én soha
dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Én a Szent Jupát 700 napját 4-5 évente szoktam. (Ami azt illeti, már lassan újra ideje lesz hozzákezdenem.) :)
dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Jelenleg a Csendes Dont olvasom.


Évente kétszer szoktam újraolvasni, néha háromszor.

dec. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Én volt,hogy egy könyvet amint befejeztem újra elkezdtem és azóta még egy párszor elolvastam ez ilyen "comfort book" nekem. Oda "menekülök" ha minden rossz
dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem szoktam mert akkor nem marad idő az új könyvekre
dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
sose szoktam, viszont előszoktam venni régebbi könyveket csak egy-egy adott "jelenetekért" újraolvasni csak mert baromi epic volt az a rész
dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Változó. Attól függ melyiket. A kedvenc King könyveimet 5-8 évente újraolvasom. De a gyerekkorom kedvenceit pl 20+ év után olvastam újra alkalom adtán. Azokra pl már egyáltalán nem emlékeztem ennyi idő után. Csak a címükből tudom, hogy anno olvastam.
márc. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!