Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet szereted a...

Melyik könyvet szereted a legjobban?

Figyelt kérdés

Ahol sorozatot írtam ott az egész sorozatra vonatkozik a kérdés.


(Neked melyik a kedvenced?)



#könyv #romantika #interaktív köny
jan. 2. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Bexi-sorozat
Geronimo Stilton
Egri csillagok
Irány az északi-sark
Harry Potter
A Végtelen Történet
Éjszaka az állatkertben
PetePite
Hugó és a csodaszer
Matilda
47 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Ezek közül Bexi és egyébként is rajongója vagyok Laurának. ^.^


35/F

jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül Harry Potter és az Egri csillagok.
jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezhetem, miért pontozták le az első válaszolót? Teljesen jó választ adott.
jan. 2. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a Harry Potter.
jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek szól.

Egyrészről ne keressünk logikát a GyK-n, itt konkrétan agybajosok küzdenek az igaznak vélt tévképzetükért és a saját bannolásukat se veszik észre. Tehát az érthetetlen lepontozás már megszokott lehet. :D

Másrészről az is lehet, hogy vannak - bizonyos szempontból - komolyabb művek és idősebb fickóként mégis Laurát mondtam. De hozzád hasonlóan én sem gondolom, hogy baj lenne. Ha úgy érezném, akkor nem szeretném vagy nem olvasnám. Egyébként meg mindenkinek egyéni ízlése és ezzel semmi baj. Idősebb párom mesékért rajong. Nem modern animációkra gondolok, azokat pedig én szeretem nagyon... Konkrét klasszikus mesékre értettem. S akkor mi van? :-)

jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy köszönöm neked. :-)
jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a végtelen történet. Egyébként mindig változik nálam a "kedvenc könyv", szeritnem egy másik listán mást jelölnék meg.
jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Favorit marad Vavyan Fable. Ha a felsorolásból kéne válogatni: Bexi, Egri csillagok, Harry Potter. Sajnos a Potter könyvek számomra túl hosszú lére engedett könyvek, kevesebb oldalszámra is ki lehetett volna hozni
jan. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!