Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok véleményt mondani a...

Tudnátok véleményt mondani a wattpados könyvemről? Romantikus fanfiction(enemies to lovers)

Figyelt kérdés
[link]

jan. 7. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Uncsi
jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Milyen fanfiction? Milyen fandom?
jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megnyitod a linket, ott van a tagek közt is, és a leírásban is. Egy Wattpadon indult regényből lett netflix sorozatból lett fanfiction.
jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyesírásilag és szerkesztésileg 0. Megértem, hogy ff, de azért egy kis egyediség se ártana, minthogy a sorozatot cselekményeit írod le szinte egyből.
jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*sorozat
jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvasd át, az egy dolog, hogy nem vagy otthon a párbeszédek helyes szerkesztésében, a vesszőhibákat is el lehet nézni, de általános iskolában is gáznak számító hibák vannak benne.

Egyelőre csak az elsőt olvastam el, sok minden nem történik benne. Nekem ezek a "poharat a mosogatóba teszem" részletek elég érdektelenek, bár híres írók között is akad ilyesmi.

Inkább azt írd le, hogy mit gondol, vagy ami a történet szempontjából érdekes, feszültséget keltő lehet.

A víz is érdekes lehet, mondjuk úgy, hogy Sanyi valami fontosat akar mondani, feszültség, aztán ahelyett, hogy beszéltetnéd, hátrafordul és vizet tölt, a csendben csak a víz csobogását hallani.

jan. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha szeretnél jó író lenni, akkor kezdj el olvasni könyveket, amik már ki vannak adva.

A párbeszédnél kötőjelet kell tenni, nem vesszőt, gondolatjelet.

Pl.:

– A francba! – kiáltotta Jenna.

– Mi az? – érdeklődött Joe.

A helyesírásra is oda kéne figyelned jobban, vesszőkre is.

Ha többet fogsz olvasni (NEM WATTPADON!!!), akkor jobban is fogsz tudni írni.

Amúgy meg ez olyan, mintha az egész sorozatot csak leírnád. Semmi kreativitás nincs benne így.

Tudom, milyen kezdő írónak lenni, de ha gyakorolsz, akkor fejlődhetsz.

márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!