Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Frei Tamás André Calvi-sorozat...

Frei Tamás André Calvi-sorozatának regényei önmagukban is értelmezhetőek?

Figyelt kérdés

Az ajánló alapján nagyon megtetszett a Puccs Moszkvában című regény, de mivel ez egy ötrészes regénysorozat ötödik része, én pedig az első négyet nem olvastam, nem merem megvenni. Akik olvasták mindet, segítenétek abban, hogy a Puccs Moszkvában önmagában is értelmezhető, vagy szükséges hozzá az előző négy rész ismerete is?


Továbbá segítenétek abban, hogy ha korábban még nem olvastam sem hasonló témájú regényt, sem más Frei Tamás regényt, akkor kezdetnek a Puccs Moszkvában nagyon tömény lesz, vagy ezzel együtt is ajánlott olvasmány ha egyébként érdekel?



#sorozat #könyv #regény #Frei Tamás #André Calvi #Puccs Moszkvában
jan. 13. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Töménynek semmiképp sem nevezném, anno kamaszként kettőt vagy hármat olvastam a sorozatból, akkor lekötött, pár éve egy barátom kölcsönadta az akkor legújabb részt, azt már nehezen olvastam végig.

Este agyradírnak jó lehet, ha kikapcsol az ilyen, de tényleg ne várj sokat. Talán ha megtalálod valamelyik részt pdf-ben, tekerj bele, hogy kikapcsol-e mert tényleg nem magas irodalom, illetve nekem nem tetszik Frei stílusa.

jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!