Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen Cole: Ki vagy, Doki?...

Stephen Cole: Ki vagy, Doki? (Doctor Who) – Az emberbe bújt szörnyek című könyvet szeretném elolvasni. Megjelent magyarul, de nem találok megvásárolható példányt belőle, hogyan juthatok hozzá elsősorban papíralapon, de akár elektronikus könyvben is?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget.

jan. 14. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha mindenképp papirozni akarsz, akkor én itt megpróblnám:

[link]


az fb placcc meg jofosás meg vatera is zsóbajöhet, ha ezeket elfelejtetted volna

jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs egy kósza peldány valamelyik antikváriumban vagy egy magánembernél, aki valahol árulja, akkor ez ennyi. Fizikailag már nincs ahonnan megvenni.


Küldtem egy privát üzenetet. Az első linken az "1000 Sci-Fi Pack" mappában megtalálod. Pdf, ahogy így ránéztem, de jobb nincs. Esetleg külön kérésre megpróbálhatom átkonvertálni docx-be, úgy hogy jók legyenek a sortörések.

jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kérlek konvertáld át docx-be jó sortörésekkel.
jan. 16. 00:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megcsináltam. Docx az összes.


Ez mezei e-book olvasó appnak vinnie kéne, de ha nem működik, akkor mentsd újra doc-ba. Vagy úgy kb bármibe.


u.i. Külön mappát csináltam a Doctor Who-nak a Sci-fi mappán belül. Van benne egypár képregény is. ;)

jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nem tudtam, hogy magyar fordításban is vannak Doctor Who képregények. Azt tudod, hogy ki fordíttatta le, egy digitális képregénymegosztó lapra készültek vagy nyomtatásban adták ki? Nagyon sokat segítettél, még egyszer nagyon köszi!
jan. 19. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A képregények első oldalai alapján valami allcomics.hu-os rajongói fordítások. Nekem azt hiszem lostcomix-ról vannak, mert a másik oldal linkjei addigra már nem működtek.


Amúgy meglepően sok random magyar képregény fordítás kering a neten. Én inkább az Alien, Predator és AVP képregényeket gyűjtöm. 100+ van eddig. Az egyiket mondjuk én szépítettem, mert fényképezett verzió volt. De olyanok is vannak, amelyek 2 féle fan fordításban is megvannak. Tiniként szinte én is csináltam egy ilyen dublikálást. :D


Amúgy feltettem még abba a bizonyos mappába 2 magyar Torchwood könyvet is. ;)

jan. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!