Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire fogná meg a figyelmed...

Mennyire fogná meg a figyelmed egy ilyen fülszöveg? Megvennéd az adott könyvet?

Figyelt kérdés

Egy lány, mélyre ható traumával.


Tudod milyen érzés szeretni és szeretve lenni? Mikor a szüleid megdicsérnek, támogatnak, bíznak benned. Mikor valamit elrontasz, de anyukáddal bármikor megbeszélheted. Örömmel mész haza, várod a szünetet, hisz az iskola maga a pokol számodra. Sok barátod van, akik minden vicceden nevetnek, bárhová veled tartanak. A tökéletes párt keresed, aki kedves, intelligens, határozott, vicces.


Akkor most képzeld el az ellentétét. Mert ez a lány ilyen.



Egy ilyen téma mennyire lehet jó?



jan. 19. 20:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mármint milyen téma? Semennyire nem fogna meg, mert nem tudnám, miről szól a sztori. Én általában úgy választok könyvet, hogy elolvasom a fülszöveget. Ha az felkelti az érdeklődésemet, akkor oké, de ezt a szöveget, amit ide leírtál, minden harmadik romantikus, tiniregényről el lehetne mondani.
jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

#11 Kösz a te véleményedet is.

Kicsit még utána kell néznem a témához illő fülszövegeknek ezek szerint, mert távolról se romantikus.

jan. 19. 23:10
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz eldönteni, hogy ez ifjúsági könyv-e. A megfogalmazás nem szerencsés. Az 2-5. mondat inkább gyerekkönyvre utal, a többi viszont nem. Viszont még így is meglepő a párkeresés megemlítése, ha az ellenkezőjére is utal (hogy ő nem keres párt).

Az én figyelmem nem keltette fel, nem ígérkezik jónak számomra.

jan. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13 Köszi a véleményed!

Eredetileg a tizenéves korosztálynak, közülük is inkább 15-18 éveseknek akartam írni. Azonban közben rájöttem, hogy akár felnőttnek is lehet élvezetes, a témákat nézve, amiket feldolgoz.

jan. 20. 02:33
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A szöveg alapján szerintem meg a felnőttet nem fogja érdekelni...
jan. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten taszít. Ennyiből egy N+1-edik tinihisztinek tűnik.
jan. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%
Miért olvasnám el az életemet még külön könyvben is? :D
jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első mondat tök jó, rögtön vártam, hogy na mi lesz ebből.. de mint az előttem szólóak én is csak azt tudom mondani, hogy azért nem mert szinte semmi cselekményt nem tudok.
jan. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18# Köszi a véleményed!

Gondolkodtam is benne, hogy az első mondatot meghagyom, mert abból lehet jó fülszöveget kialakítani. De a többi kuka.

jan. 21. 09:28
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem keltené fel az érdeklődésemet, mert egyrészt rengeteg ugyanilyen felütésű történet van, másrészt semmi sem derül ki a tényleges történetről. Ez, ebben a formában túlságosan sablonos és érdektelen.
jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!