Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti adnátok egy esélyt egy...

Ti adnátok egy esélyt egy ilyen regénynek? Levennétek a könyvespolcról?

Figyelt kérdés

Műfaja: dráma, romantikus.

16-25 év közötti lányok/nők (tinik-fiatal felnőttek) a célközönség.

Címe: Az én hibám

Rövid tartalom:


Alexis nem gondolta volna, hogy bárki segíthet neki feldolgozni, hogy meggondolatlanságból balesetet okozott. Életteli egyetemistából egy szempillantás alatt vált magányos, keserű fiatallá.

Nővére javaslatára jelentkezik egy csoportterápiára, amin hozzá hasonló fiatalok vesznek részt.

Dr. Lawson érti a dolgát, de öt megtört szívet vajon képes meggyógyítani?

A terápia részvevői először nem értik, hogy a feladatok, kihívások, amik elé a doktornő állítja őket, mire jók, de hamar rájönnek, mit jelent ez számukra.

Életre-szóló barátságok szövődnek itt, a terápián.


Ha nem adnál neki esélyt, légyszíves írd le, miért nem. (Pl nem a célközönség vagy, nem szereted a drámát, stb..). Ez egyben jó közvéleménykutatás is, hogy megtudjam, mire számíthatok (online terjesztésnél pl.)

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. aug. 14. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan már 27 éves vagyok, de ha kerüli a giccset, akkor egy érdekes történet lehet ebből.
2018. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"megtört szív" >>> fogalmad sincs a lelki beteg, bűntudatos ember érzéseiről.
2018. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem értem, ebből a szókapcsolatból hogyan következtettél erre. Kifejtenéd?
2018. aug. 14. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy levenném. Annyira nem fogott meg a története és még a fülszövege is kissé összetákolt, szerintem.
2018. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!