Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány könyvet olvastatok...

Hány könyvet olvastatok 2023-ban összesen (e-könyv + fizikai)?

Figyelt kérdés
jan. 26. 22:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
10# Nem fogom arra pazarolni az időm, hogy exelbe beírogassam, hogy a könyveket, és hogy azok hány oldalasak. Az idő alatt olvasok minimum 3 oldalt.
jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
34-et, de abból kb. 10 újraolvasás volt.
jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

83 könyv

31238 oldal


Aktívan vezetem a Molyon, úgyhogy számol helyettem. :)

Ekönyvet, fizikai könyvet nem vezetem külön, de tavaly több volt a papíralapú.

jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

24-et. Nem vagyok gyors olvasó típus sajnos. De igaz, hogy volt majd 1200oldalas kötet is köztük, ami kitesz 3 átlagos oldalszámú könyvet is😂.

Annyit olvasok amennyi időm van. De az utóbbi pár évben észrevettem, hogy többet sikerült, mióta több booktuber csatornáját követem:) Eddig 12-15 volt évente az átlag, mostanság már 20 felett. Tavaly 24et olvastam.

Szeretem nézni/hallgatni miket olvasnak mások, valamiért ez is motivál, és általuk több olyan könyvre is rátaláltam, amire amúgy sosem figyeltem volna fel.

jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
2023-ban 28 könyvet olvastam, ebből 23 könyv ezer oldalas volt fejenként, a maradék 5 az 450 oldal fejenként, és csak e-book, fizikait nem szoktam
jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
# Moly.hu minden statisztikát elérhetsz, saján online katakógust vezethetsz olvasásaidról, könyveidről
márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!