Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok egy szerző első...

Elolvasnátok egy szerző első könyvét?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

febr. 2. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szoktam ilyet csinálni.

Mert ha érdekel, akkor érdekel. Ennyi.

Jó, mondjuk nem századik "egyszerű tinilány, aki igazából gyönyörű és szerelmes lesz belé az alfahím" típusú, láthatóan borzasztó amatőr valamiket.

febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy első vagy sokadik könyve, ha megtetszik a hátulján a leírás, hogy miről szól, akkor elolvasom. (Persze kivéve 1-2 kedvenc írómat)
febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, első vagy többedik-e, ha érdekes, olvasom, de könyvsorozatból csak olyat, ami végig kijött.


Jártam úgy többel, hogy 2-3. kötet után nem adtak ki többet, és "bmeg". :D

febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden írónak, a legnagyobbaknak is volt első könyve és ezeket is elolvasta valaki.
febr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha megfog a fülszöveg, akkor nem érdekel, első könyv-e. Ha meg nem érint meg, kB mindegy is, kinek a könyve és hányadik próbálkozása íróként.
febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Engem elsősorban a könyv témája és alapkoncepciója érdekel, nem az, hogy hányadik könyve egy írónak. Az ilyen szerelmes romantikus tini hülyeségek nem tudnak érdekelni, szóval azok alapból kizárva. Komolyabb dark fantasy, sci-fi olvasó vagyok elsősorban. Ha írsz egy olyat igényesen, akkor bétázom neked.
febr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha a műfaj érdekel, szívesen olvasom elsőkönyves írók műveit is. Több ilyen könyvem is van, bár tény, hogy a legtöbb kiforratlan. A magánkiadásokat kevésbé részesítem előnyben.
febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!