Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Líra törzsvásárlói kártya...

Líra törzsvásárlói kártya mire van?

Figyelt kérdés

Mire tudom használni a törzsvásárlói kártyámat? A libriben a vásárlások után pontokat kapok amit később levonnak a végösszegből ha szeretném, itt is így működik?


Tudom bután hangzik a kérdés, de már évek óta lecsippantják a líra kártyám de pontot nem vontak még egyszer sem (tudom hogy a legtöbb boltban már külön kell jelezni a szándékot de mindig ezt a választ kaptam:most nem tudunk) és a weboldalon sem írja ki hogy lenne rajta kupon vagy pont. Mikor ezzel kapcsolatban kérdeztem az eladót nem tudott válaszolni. Feltételezem ha érvénytelen lenne akkor azért szólt volna, bár abban sem segített hogy mire van a kártya... Elég sokszor vásárolok könyvet ahhoz hogy az elévülési idő ne teljen le, így ez sem magyarázat.


Köszönöm a segítséget!



febr. 5. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
68%
febr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!