Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a könyv címe?

Mi a könyv címe?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve (max 20) olvastam egy könyvet, egy amerikai írótól, de nem tudom a nevét. Stílusra Sandra Brown vagy Mary Higgins-Clark is lehetne, de ez ő könyveik közt nem találtam ilyet.

A történetben valaki gyilkolgatja az embereket, de nem emlékszem, miért. Viszont a gyilkos azért tud sokáig aktív lenni, azért nem fogják meg, mert nagyon bírja a hideget, mivel fiatalon vagy gyerekkorában beszakadt a jég alá, sokáig ott volt, ezért ellenálló lett. Ezért tudott többször megmenekülni, nem tudták követni vagymegtalálni az extrém hideg időjárás miatt.


Ha valaki felismeri, segítsen, már jó ideje keresem!



febr. 9. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem de ha beírod gugliba az alapsztorit amit ide is leírtál biztos kiad valamit
febr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de sajnos eddig nem sikerült sehogy, a google sem talált semmit.
febr. 17. 08:07
 3/4 anonim ***** válasza:
chatgpt-t kerdezd
febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ö sem tud választ adni sajnos
febr. 22. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!