Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Különálló könyvként és történe...

Különálló könyvként és történetként létezik Winnetou és az Ezüst-tó kincse? Nem olvastam és nem láttam a filmeket se, csak hallottam róluk. A Winnetou köny van meg (Old Shatterhand, Old Death, Old Firehand és Winnetou).

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni olvasni a Winnetou történeteket, de nem tudom, hogy mennyi van, sem azt, hogy hogy érdemes nekikezdeni. Ti mit gondoltok? Előre köszönöm.

febr. 7. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik Különállóan az Ezüst-tó kincse.
febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mantis religiosa ***** válasza:
80%
Te is megtalálod, ha beírod a keresőbe.
febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A Winnetou mint alapmű 4 fő részből áll, azaz 4 kötetes. A cselekmény több éven át húzódik. Az Ezüst-tó k. ugyanazoknak a hősöknek egy olyan közbeeső kalandja, története amely nem szerepel az eredeti 4 kötetben. Tehát egy máshol nem részletezett, nem említett kaland a sok közül, egy különálló kötetben.

.

febr. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!