Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki segítene ilyen fajta...

Valaki segítene ilyen fajta könyben?

Figyelt kérdés

Olyan fajta könyvet keresek ami betekintést nyújt a kereskedelembe , hogy pszichológiailag hogyan hatnak az emberre akár tudatosan vagy tudatalatti módon vagy akár mind a kettő meg , hogy a kereskedők kereskedelmi fejjel hogyan látják a vevőket kereskedelmi, pszichológiai szempontból. Meg hogy milyen féle pszichológiát alkalmaznak a vevőkre , hogy úgy mond tudják őket befolyásolni.

Be szeretnék jutni egy iskolába és nekem mindenképpen kell egy ilyen fajta könyv, hogy már az elején hozzá tudjak szólni a dolgokhoz és számomra ez nagyon fontos lenne akár az életem is múlna rajta nagyon szépen megköszönném mindenkinek aki ebbe tudna nekem segíteni. Legyen akár könyv cím nem érdekelne hogy mennyibe kerül vagy akár valamilyen dokumentum amit lelehetne tölteni.

Köszönöm



febr. 9. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológia marketing

[link]

febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vásárlói pszichológia

[link]


Eladói pszichológia

[link]

febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ez nekem nagyon sokat jelent. És amúgy videót is tudnátok küldeni légyszives?
febr. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!