Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A kis herceg regény egy...

A kis herceg regény egy kisgyerekről szól aki meghalt?

Figyelt kérdés
febr. 11. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ja. Meg a rókáról.
febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Miből derül ki az, hogy meghalt?
febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2es a végén meghal
febr. 11. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Régen olvastam, én nem úgy emlékeztem, hogy meghal. Volt már ez a kérdés, valaki azt írta rá, hogy "Nem halt meg csak más formában létezik tovább." Én is így emlékszem.

De a kérdésedre az a válaszom, hogy nem, a regény nem egy kisgyerekről szól.

febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem. A könyv egy társadalomkritika. Nem aktuálpolitikai, annál sokkal mélyebb és nagyon elgondolkodtató.

Az egyes szereplőket nem megfogalmazott testi vslókában kell elképzelni. A róka nem róka, a kígyó nem kígyó. A kis herceg nem herceg és nem gyerek.

A 2es vége az mi?

febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor micsoda a kisherceg ha nem gyerek? És mit jelent hogy meghal a végén?
febr. 12. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
A piros nyomogatók dacára kitartok amellett, hogy a társadalomkritika, és az egyes szereplőknek valamit megszemélyesítenek. Persze műveletlenek csak a sztorit érték meg, de az sem biztos. Nincs kedvem újra és újra leírni ugyanazt. Felnőtt fejjel figyelmesen, elgondolkodva el kell olvasni a könyvet. Mást nem tudok tanácsolni.
febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!