Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A kis herceg szerelmes volt a...

A kis herceg szerelmes volt a rózsájába?

Figyelt kérdés

Néztem pár részt a mesesorozatból, és abban folyton becézgeti a rózsát, hogy "drága Rózsám" meg stb.

Az első részben tűnt fel amúgy, amikor kérdezték tőle, hogy "vár rád egy hercegnő is a bolygódon?"

Mire a kisherceg azt mondta hogy nem, de a rózsája többet ér neki mint bármilyen hercegnő.

Aztán amikor már tényleg gyanút kaptam az akkor volt, amikor a kígyó mondta neki, hogy "hős mersz szerelemről papolni, azok után hogy egyedül magára hagytad a rózsádat?"

Lehet én vagyok debil, de ez már gyerek fejjel is feltünt nekem ebben a mesében.

Szerintetek?



2019. jan. 10. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a könyvet is olvasd el, abból hiányoznak ezek az idézetek.

Ám mivel a rózsát (minden valószínűség szerint) Saint-Exupéry felesége, Consuelo Suncín ihlette, ezért bizonyos értelemben igaz is.

2019. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvastam a könyvet is!! :) Csak a mese szinte teljesen másról szól.
2019. jan. 10. 13:08
 3/3 askingcat666 ***** válasza:
szerintem szerelmes volt a rózsába:)
2023. okt. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!