Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyivel más egy 2015-ös...

Mennyivel más egy 2015-ös kiadás, mint egy mai? (Több lent)

Figyelt kérdés
Vinteden Tahereh Mafi Ne érints sorozatának első három részét vettem meg. Miután megjött, akkor láttam, hogy 2015-ben adták ki őket. Lehet benne változás, mint amit például nemrég újranyomtattak? A válaszokat előre is köszönöm!

febr. 16. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az adott könyvről sajnos nem tudok véleményt mondani, de összességében lehetnek benne változtatások, de nem feltétlenül van így. Lehet, hogy újrafordíttatják az egész könyveket (pl. a Büszkeség és balítélet esetében-én a régit jobban szeretem), de van, hogy csak átdolgozzák a fordítást (Pl. a Trónok harcánál). Az is előfordul, hogy más oldalszámmal jelenik meg egy újabb kiadás, ilyenkor lehet, hogy csak a szedése más, de egyébként szóról-szóra megegyezik az előző kiadással.
febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első résznek 4 kiadása van, mind GABO-s, mindet Bozai Ágota fordította, s mind kb ugyanolyan hosszú. A többinél is kb ez a helyzet.


[link]

[link]

[link]


Tartalmilag ugyanazok a kiadások. A 2023-as kiadások borítója fancybb mert van rajtuk egy csillogó virágos minta is. Illetve ahogy elnénem azok élfestettek díszkiadások. (Igen, tudom hogy ezek szebbek, de ne bánkódj, mert az ilyen könyveknél az árukon is látszik a kinézet...)

https://www.youtube.com/shorts/Woi1Z_QdB0g

febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!