Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dark romance könyvek? Ami...

Dark romance könyvek? Ami hasonlít a Haunting Adaline-hoz?

Figyelt kérdés
Most végeztem a Haunting Adaline c. Könyvel, és már várom hogy megjelenjen a második rész magyarul. Tudtok esetleg ehhez hasonló könyvet? A Te könyveket már kiolvastam, a sorozatot is láttam. Most a Million kisses in a lifetime könyvre bukkantam, de nem tudom hogy Dark Romance e, vagy csak sima romantikus tini könyv. Előre is köszi az ajánlásokat!

febr. 21. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szintén várom, és ha minden igaz jövőhónapban már kézhez is kaphatjuk.😁

A Million kisses in a lifetime sorozatot is imádtam, de dark romancenek nem mondanám, inkább egy erősen spicy romantikus könyvsorozat (merthogy már abból is kint van 2 könyv + 1 novella, mindet olvastam).

febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__12545159..


Témában kapcsolatban ennyit találtam.


1-es voltam.

febr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
The Ritual. Megéri szerintem. Ha spicy kell akkor Ana Huang is jó, csak nem dark romance.Meg H.D Carlton további könyvei is jók.
febr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!