Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnétek időutazós könyvet...

KönyvmolyUraság kérdése:

Szeretnétek időutazós könyvet tesztelni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Wattpadon írok egy könyvsorozatot és szeretném ha lennének tesztelőim akik elmondják mi jó és min kell még javítani. Ki szeretne az lenni? A könyvsorozat címe Időhurok. Ha nincs meg szóljatok és küldök linket.

febr. 21. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Többet is találtam, de ha küldesz egy linket/felhasználónevet, akkor ránézhetek.
febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldjed
febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Küld, én kíváncsi vagyok. Bár a tartalmad az előző kérdésedben nem fogott meg. Az előző kérdéseid meg annyira se. De kíváncsi vagyok mit fejlődtél.
febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. Könyv [link]
febr. 21. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Jaj! Nem akarlak megbántani (már csak a korod miatt se), de szerintem ezt még te se gondoltad komolyan. Rengetek hiba van benne, kezdve a helyesírással, a szerkezetig, logikai bukkanok, valótlan elemek, stb.

Ha szeretnél írni, akkor nem tartalak vissza, mert hasznos dolog tud lenne, de előtte mindenképp nézz utána, hogyan is épül fel egy könyv, mert ez teljesen rossz. Rengeteg kutatómunka kell hozzá, ami nálad nem látszik. Én azt javaslom, hogy olvass sok nyomtatott könyvet, mert abból is lehet tanulni.


Itt pedig össze van foglalva pár dolog:

[link]


Ha nagyon akarod privátban megírhatom a véleményt külön a fejezetkre.

febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!