Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen témában olvasol szívese...

Darius- kérdése:

Milyen témában olvasol szívesebben?

Figyelt kérdés
Azért akarom tudni (inkább a szavazás eredménye érdekel), mert inkább abból írnék többet blogot.

márc. 8. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Tanulságos, motivációs
Izgalmas
Romantikus
Szomorú
Horror
Vicces
Rejtélyes
Más, kommentben leírom
15 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mindent meg lehet jól írni. Nincs műfaj, amit kerülök.
márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a szerelmes regényeket nem szeretem


Amit itt felsoroltal a szavazásban, a romantikan kívül minden jöhet.

márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent elolvasok, ha fülszöveg alapján érdekes a könyv. De kedvenceim azok, amik tele vannak rejtéllyel és izgalommal.

Amit pedig a jó fülszöveg ellenére se olvasok el az a horror, mert nekem az a műfaj nem annyira tetszik, de ettől lehet jó az a könyv és sokan fogják olvasni, akik benne vannak a horror világában.

márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A romantikát nem szeretem, sem a tipikus, mai, leginkább nőknek írt krimiket. A sci-fi sem a legnagyobb kedvencem, de abból azért vannak jók. Leginkább a fantasyt szeretem, ami izgalmas, politikai-háborús. A természetfeletti lényeket is nagyon szeretem, főleg ha érdekesen közelíti meg őket az író (pl. Larry Correia befektetési szakember sárkányain nagyon sokat nevettem).
márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én 99% -ban fantasy kategóriában olvasok, azaz 1% ajánlások szoktak lenni, ismerősök ajánlanak egy könyvet mert nekik nagyon tetszett akkor én is megolvasom legyen az scifi, nyomozós vagy bármi más, de ritkán ajánlanak, kevés az ismerős aki könyvet olvas :)
márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én újabban a sci-fi/fantasy vonalon mozgok főleg.
márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy érted, hogy abból írnál blogot?
márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7- A blogjaim történetek, legendák. Már két éve írom és eddig van úgy 300 cikk. De folytatom. Címet nem írok, mert reklám lenne és nem ebből a célból írtam a kérdést. Most több időm van.


Köszi a szavazatokat. Eddig is inkább abból a két műfajból volt több, ami jelenleg be van jelölve. 3-Igen, a horror az megosztó. Megpróbálom majd feltüntetni az elején melyik az.

márc. 9. 21:20
 9/14 anonim ***** válasza:

8# 3-as vagyok.

Pedig engem érdekelne a blogod. Érdekesnek tűnik, így a leírtak alapján. Ha más nem, privátban is elküldheted, bár szerintem másokat is érdekelhet.

márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Természetesen privatban elküldöm. Köszönöm szépen
márc. 9. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!