Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az interneten valahol elérhető...

Az interneten valahol elérhető legálisan ez a könyv?

Figyelt kérdés

Már két hete keresem az interneten a “Hangolj ránk! - 10 éves a Gong Rádió“ c. könyvet, viszont vagy csak megvenni tudom, amit nem tudok mert vagy megvették már vagy nincsen készleten. Vagy pedig csak a könyvborítóját adja be a Google..


És az a kérdésem, hogy az interneten valahonnan letudnám tölteni? Pl Torrent, vagy egy könyves oldal. (Sajnos a Google Play Könyvek oldalon sincs fent)


Tudom, hogy régi könyv is egyben, de itt Önöket is megkérdezem ezkapcsán, hátha valahol fent van.



#könyv #gong #Gong FM #Gong Rádió Könyv #Kecskeméti Gong
márc. 24. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem találom se torrenten se máshol. Könnyen lehet, hogy ez nem jelent meg sehol digitális formátumban, és nem elég népszerű, hogy valaki beszkennelje és felrakja az internetre. Máshogy meg nem nagyon lehetne megtalálni.
márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1 db elérhető:

[link]


Ez egy másik példány:

[link]


E-book nem készült belőle.

márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!