Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az az irodalmi mű ami...

Melyik az az irodalmi mű ami a legjobban hatott rátok? Esetleg változást hozott az életetekbe?

Figyelt kérdés

márc. 27. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
márc. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elolvastam a Gyűrűk urát, akkor másnap nekivágtam, hogy felkeressem az ökofalut, amit régóta akartam, csak nyúl voltam. :-)
márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régebben nem szerettem a krimiket, thrillereket. Egy nap elolvastam Karen M. Mcmanus Tartsd meg a titkot (Two can keep a secret) c. könyvét, és azóta is olvasom ezt a műfajt. Sőt, a thriller lett a kedvenc zsánerem.

Plusz, ez a könyv is adott ötletet az íráshoz. Azóta is írok.

márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a száz év magányt elolvastam, elhatároztam hogy sokkal több széporodalmat fogok olvasni :))
márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem igazi irodalmi mű, de nekem ezek a gyerekkori könyvek emlékezetesek.

Óvodás koromban a Misi Mókus kalandjai. Felkeltette az érdeklódésemet a mediterrán és a trópusi éghajlatú helyek iránt. Felnőtt koromban ilyen helyekre kezdtem járni nyaralni, azóta is úgy vagyok vele, hogy ahol nincs pálmafa, az nem is igazi nyaralás.

Aztán kezembe került a SICC... címú könyv, ami miatt a számolás, fizika, ami érdekelni kezdett.

Egy irodalmi művet is tudok mondani: Fekete Gyémántok. Nem a történet az ami megfogott, hanem szén, annak a kialakulása, a sok százmillió évvel korábbi események. Mindez teljesen a természettudományok felé terelte az életemet.

ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!