Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudom megvasarolni a Mein...

Hol tudom megvasarolni a Mein Kampf-t?

Figyelt kérdés
Az eredeti,cenzurazatlan konyvet szeretnem megvenni magyar forditassal,hol tudnam?
márc. 29. 21:01
 1/5 anonim válasza:
48%
Nem hiszem, hogy gátlástalanul árulják mindenhol, mint az aluljáróban a metropolt.
márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha nem lenne tiltott könyv linkelném. Elolvashatod, letöltheted netről. A keresés után szinte azonnal kiadja a találatokat. Magyarul is, de lefordítható is van


Nem ajánlom egyébként mert bűnös könyv. Egy zsarnok, mikropéniszű (nem viccelek!) diktátor írása

márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Ecseri piacon...
márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hát ha nem lenne tiltott könyv linkelném"

[link]

"Magyarországon kereskedelmi forgalomban kapható"

Későbbi fordításokat tudsz simán vásárolni, google kereső első találataiban feldob boltokat. Az első, 35-ös és 44-es fordításokat nyilván nem árulják már, de mivel népszerű könyv volt, biztos sokmindenkinek van otthon abból az időből. Facebookos és egyéb könyvvásárlós csoportokban ha érdeklődsz, szerintem könnyen találsz régebbi példányt.

márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma forgalomban csak a Gede Testvérek féle kiadás van, ezt veheted nyugodtan, ez az eredeti szöveg fordítása, tehát nem a Németeknél forgalomban lévő "gondozott szövegű" jegyzetekkel ellátott változat.
márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!