Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik szoktak venni antikvar konyveket?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne, hogy en sok ilyen konyvet szoktam venni. Vagyis hasznaltakat. A legtobb nagyon jo allapotban van. De vannak olyanok amiknek kicsit fura illata van...nem is tudom, talan kicsit a benzinre hasonlit vagy valami hasonlora. Rosszul erzem? Esetleg ezek ujonnan is ilyen illatuak lehetnek, vagy valaki ossze benzinezte?

márc. 30. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak garázsban tartották,ott is beszívhatta a benzin gőzt.
márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ma 20:21 Ertem. Az az egyetlen amit utalok...a benzin gozt vagy olaj. Nem erdekel ha hullanak a lapjai, vagy megfakult vagy foltos...csak ilyen illata ne legyen!
márc. 30. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik könyvem előző tulajdonosa nem mondhatja, hogy “rá sem bagózott”. 😂 Kinyitom, és árad belőle a dohányszag. Pedig szép állapotú. Attól viszont kiráz a hideg, amikor össze van firkálva, látszik, hogy leöntötte, összekente valamivel a gyerek (nem akarod tudni, hogy mivel…) Természetesen online antikváriumokban ezekről nem írnak, csak annyit, hogy “jó állapotú”. Ahogy ugyanez a kategória takarhat egy hibátlan példányt is. Ez gyakrabban fordul elő.
márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ma 20:40 Sokszor tapasztaltam, hogy a jo allapotu gyakran olyan mintha akkor jott volna ki a nyomdabol...maskor mrg olyan mintha at ment volna rajta egy tehen csorda :/
márc. 30. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
90%-ban csak antikvár könyveket veszek, de ezzel a benzin szaggal még nem találkoztam. Esetleg ilyen esetben arra gondolnék, hogy a külsejét folttisztító benzinnel tisztították és onnan ered a szag. Én jellemzően inkább a régi kiadású könyveknél a porszagot szoktam érezni.
márc. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!