Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyi idővel a kézirat...

Mennyi idővel a kézirat befejezte után érdemes megpróbálkozni egy könyv kiadatásánál?

Figyelt kérdés
Pár hónapja befejeztem egy mesekötet írását, ami tíz mesét tartalmaz. Illusztráció van hozzá, meg van tördelve, korrektúrázva van, borítóterv van. Érdemes kiadatni, vagy még pihentessem az íróasztal fiókjában?
ápr. 1. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Mehet egyből kiadóhoz!
Érlelődjön még!
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Mivel kell próbálkozni?


Magánkiadásban ha megfizeted az árát, kb bárkinek bármilyen könyvét kiadják.

ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azt kérdeztem, hogy érdemes-e belefogni, vagy egyenlőre hagyjam a fenébe!
ápr. 1. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érlelődjön még benned a gondolat. Várj 2-3 hónapot, hogy még akkor is elég jónak tartod-e magadhoz képest. Lehet akkor már úgy gondolod tudnál jobbat is.
ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Bocs a nyelvtannáciságért, de ha nem ismered az egyelőre és az egyenlőre közötti különbséget, ellenőriztetned kellene a mesék helyesírását kiadatás előtt.
ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4, képzeld a korrektúrázás az a helyesírási és stilisztikai hibák kijavítása. Amúgy meg nagyon jó a helysírásom (5.-es koromban országos 3. lettem nyelvtan versenyen), csak néha, ha fáradtabb vagyok, akkor nem olyan jó. A korrektúrázásnál meg csak kettő hibát találtak benne, az is vesszőhiba volt.
ápr. 4. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!