Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez jó ötlet egy könyv témájának?

Ez jó ötlet egy könyv témájának?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy évem nem volt egy nagy leányálom (sőt még most sem), ennek ellenére arra gondoltam hogy írhatnék egy könyvet ami kicsit pszichológiai jellegű lenne vagy ahhoz köthető. A sérült sportolók, vagy esetleg szimplán a sportolók mentális egészségének fontosságát boncolgatnám. Akár saját tapasztalatokat belevegyítve. Sajnos jómagam is belekerülten egy sérülés hullámba ami depresszióhoz és betegségekhez vezetett, és nagyon kevesen támogattak/támogatnak. Úgy érzem ez sokat segíthetne másoknak is, bár nem tudom hogy kellene nekikezdeni, illetve azt sem tudom hogy mennyire lennének vevők az emberek ilyesmire. Nektek mi a véleményetek? Hogy kell egy ilyen ötletet megvalósítani?

ápr. 2. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Könyvként nem tudom, mennyire lenne rá kereslet, de Facebook oldalt üzemeltetve egy ismerős eljutott odáig, hogy nem csak lelki támaszt nyújt a sérült gyermekeket nevelő szülőknek, hanem a fiának is sikerült egy kézműves vállalkozás félét megalapoznia, amivel az önállóságát támogatja.
ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dinnye2 ***** válasza:
100%

Jó kérdés.

1. a könyv eleje nagyon fontos, hogy érdekes legyen.

2. Ez így nem a legizgalmasabb (jó a téma, csak kell bele még jó sok minden, az se baj ha eltúlozod a dolgokat)

3. Ne add fel, ha már elkezdted! (Szurkolok, tudom, hogy nehéz!)

4. Vidd bele minden érzelmedet, segíteni fog a lelkednek is!

ápr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy könyvet írni azért eléggé nehéz megírni és főleg kitalálni hogy még jó is legyen!

A kiadási árak már tényleg az egekben vannak a könyvek áraival együtt sajnos 😕

Viszont azt tudom mondani, hogyha szereztél valamilyen témában egy jó tapasztalatot, amiről úgy gondolod hogy megosztanád a világgal akkor nyugodtan belekezdhetsz! 🙂

Sok szerencsét hozzá és hogyha esetleg megíródott a sztori, aztán már a kiadót is megjárta akkor jelezd nekem, hogy mi a címe, mert kiváncsi vagyok nagyon rá! 🙂🙂🙂

ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!