Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A konnymester legendaja könyv...

A konnymester legendaja könyv magyarul?

Figyelt kérdés
sziasztok! esetleg vki nemtudja mikor jelenik meg magyarul ez a könyv? vagy ha tudtok hasonló könyveket, írnátok? előre is nagyon szépen köszönöm a valaszaitokat!
ápr. 8. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről még nincs semmi hivatalos infó, de elég valószínű, hogy majd lesz magyarul is.

Milyen szempontból szeretnél hasonló könyvet? Legyenek árvák? Éljenek egy családnál, akár mostohatestvérekként? Vagy elég csak jó kislány, meg nem értett rossz fiú páros?

Elsőre a Culpa Mia jut eszembe, kb. fél éve csináltak belőle filmet, ez is könyv alapján készült, de ebből van már magyar is. A könyvet amúgy nem olvastam, csak a filmet láttam, de stílusra hasonló, szóval lehet ez is tetszene.

ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thunderfairy ***** válasza:
37%
Filmbe is megnézheted. Torrent-ről már letőlthető.
ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
engem az erdekelne, hogy szerintetek lesz masodik resze?
ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lesz folytatás, eléggé lezártnak tűnik
ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
pedig jo kis film
ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Agnik_ ***** válasza:

Engem is érdelekne lesz-e folytatása, a két barátnőjről például nem derült ki,, hogy végül hogyan békültek ki vagy hogy kibékülteke.


Kis spoiler:

Amúgy, mi volt az a kislányos rész a film végén? Azt nem nagyon értettem.

ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az is a lezárás volt, hogy lett egy saját családjuk és egy szép kislányuk.

Nem tudom én egész film alatt azt éreztem, hogy miért nem olvasom? Nagyon hirtelen váltások voltak benne, egyik pillanatban itt a másikban ott, a sztori, a színészek mind nagyon tetszettek, de a kivitelezés szörnyű volt. Kár volt így elrontani :(

ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!